Meble na wymiar Gorlice

MDPF Design od ponad 15 lat projektuje oraz tworzy meble na wymiar. Doświadczenie zawodowe oraz wiedza, którą zyskaliśmy przez ten okres pozwala nam spełnić oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów. Umiejętność zrozumienia potrzeb klientów przyczyniła się do powstania wymarzonych projektów, a nasza terminowa realizacja zamówień przekłada się na miano rzetelnej firmy.

.

Meble kuchenne na wymiar Gorlice

Siedziba naszej firmy mieści się w Gorlicach, jednak zamówienia na meble kuchenne na wymiar realizujemy na terenie całego kraju.  Jeśli marzysz o pięknej kuchni, która stanie się sercem domu zadzwoń i porozmawiaj z naszym doradcą. Kompleksowo zajmiemy się zabudową meblową w Twoim mieszkaniu. Począwszy od projektu, wyborze materiałów po montaż mebli.

Etapy realizacji mebli kuchennych na zamówienie:

  • Wycena na podstawie wstępnych wymiarów
  • Przygotowanie projektu oraz wizualizacji kuchni
  • Inwentaryzacja pomieszczeń u klienta
  • Produkcja mebli kuchennych
  • Transport oraz montaż mebli

Projektowanie wnętrz Gorlice

Projektowanie wnętrz wymaga dużego doświadczenia oraz wiedzy, jednak równie istotną rolę odgrywa kreatywność. Nasi projektanci wyróżniają się nieszablonowym myśleniem oraz empatią. Istotne jest dla nas, aby w pełni zrozumieć Twoje potrzeby i przygotować projekt, który będzie zarówno estetyczny, jak i funkcjonalny. Liczy się dla nas Twój komfort oraz poczucie bezpieczeństwa. Zapraszamy do zapoznania się z naszymi realizacjami.

Wybrane realizacje wykonanych mebli w Gorlicach