Projektowanie wnętrz w Nowym Sączu

Poszukujesz profesjonalnej firmy, która zajmie się wnętrzem Twojego mieszkania lub domu? Nie masz pomysłu jak zaaranżować przestrzeń, tak aby była zarówno funkcjonalna, jak i stylowa? A może posiadasz tylko kilka mglistych wizji idealnej kuchni, łazienki lub sypialni? Nasz firma MDPF Design zajmuje się projektowaniem wnętrz w Nowym Sączu. Jesteśmy doświadczonymi i stale pogłębiającymi swoją wiedzę specjalistami, którzy pomogą Ci zaaranżować każde pomieszczenie, mając na uwadze światowe trendy oraz Twoje oczekiwania. Bez względu na to, czy masz swoją wizję, czy chciałbyś, aby projekt od podstaw stworzyli dla Ciebie projektanci, zgłoś się do nas, a doradzimy Ci możliwie najkorzystniejsze sposoby aranżacji przestrzeni, aby w pełni wykorzystać jej potencjał. Wspólnie stworzymy piękne wnętrze, z którego będziesz w pełni zadowolony.

Projektowanie wnętrz Nowy Sącz – nasze usługi

Nasza firma z siedzibą w Gorlicach zajmuje się projektowaniem wnętrz na terenie całej Polski. Pracownicy MDPF Design przyjadą do Twojej posiadłości w Nowym Sączu, aby dokonać inwentaryzacji pomieszczeń, które będą objęte projektem. Pracujemy według prostego i skutecznego planu, który kończy się wraz z realizacją całego przedsięwzięcia, czyli oddaniem Ci wykończonego pomieszczenia lub domu.

Konsultujemy z Tobą wszystkie istotne szczegóły. Zaczynamy od rozmowy, która pomoże nam poznać Twoje oczekiwania. Dzięki temu dowiemy się, jaka jest Twoja wizja, jaki styl preferujesz i jakie są Twoje priorytety. Dokonujemy niezbędnych pomiarów i przygotowujemy dla Ciebie projekt wraz z jego wyceną. Po uzgodnieniu budżetu i załatwieniu formalności, przechodzimy do kolejnego kroku. Przygotowujemy dla Ciebie wizualizację, byś mógł zobaczyć, jaki będzie efekt końcowy naszej współpracy. Jeśli zyska on Twoją aprobatę, przystąpimy do realizacji. Nasi pracownicy sprawują ciągłą kontrolę i nadzór nad wykonaniem  poszczególnych etapów projektu, dbając o każdy szczegół, tak aby oddać Ci mieszkanie spełniające Twoje wymagania zarówno pod względem designu, jak i funkcjonalności.

Funkcjonalność, ergonomia i estetyka – tym się kierujemy

Zajmując się projektowaniem wnętrz w Nowym Sączu, dbamy zarówno o unikalność aranżacji, jak i jej praktyczność. Staramy się w pełni wykorzystać potencjał przestrzeni, mając na uwadze metraż. Proponujemy nowoczesne i funkcjonalne rozwiązania, które sprawią, że z przyjemnością będziesz spędzać czas w swoim mieszkaniu. Pracujemy z pełnym zaangażowaniem, a każde zlecenie jest dla nas równie cenne. Skontaktuj się z nami i poznaj szczegóły oferty.