Meble na wymiar Nowy Sącz

MDPF Design to zespół profesjonalistów, którzy wyróżniają się dużym doświadczeniem oraz kreatywnością. Zaprojektujemy wnętrza, w których będziesz czuł się komfortowo oraz bezpiecznie. Zadbamy o to, aby uwzględnić wszystkie Twoje oczekiwania. Proponowane rozwiązania będą przede wszystkim efektowne oraz funkcjonalne. Specjalizujemy się w projektowaniu mebli do kuchni, salonu sypialni, biura oraz apteki. Skontaktuj się z nami – realizujemy zamówienia na terenie Nowego Sącza.

Podczas zbierania wywiadu oraz dokonywania niezbędnych pomiarów, nasi specjaliści muszą uwzględniać wszelkie trudności, które są bardzo istotne przy projektowaniu wnętrz, przykładowo w postaci istniejących mankamentów Twojego mieszkania. Ponadto, służymy fachową pomocą przy wyborze poszczególnych akcesoriów, w zakresie rodzaju materiału, barwy oraz fasonu, które będą zgodne z preferowaną stylistyką. Jeżeli nie posiada się własnego pomysłu, zaprezentujemy atrakcyjne rozwiązania, które z pewnością będą oddawać ducha nowoczesności i spełnią oczekiwania nawet najbardziej wymagającego klienta.

Zachęcamy do obejrzenia aktualnej galerii zdjęć wnętrz kuchni, wykonanych na specjalne zamówienie klientów z Nowego Sącza, którzy zdecydowali się nam zaufać. Nasi projektanci oraz wykonawcy są w stanie dojechać do każdej części Nowego Sącza. W ramach kompleksowej obsługi współpracujemy tylko ze sprawdzonymi firmami budowlanymi, dlatego nasza oferta wyróżnia się wysoką jakością w atrakcyjnej cenie.

Meble kuchenne na wymiar Nowy Sącz

Specjalizujemy się w tworzeniu mebli kuchennych na wymiar, które uwzględniają indywidualne potrzeby i gust klienta. Nasze meble na wymiar wykonujemy z najwyższą starannością oraz precyzją. Dzięki temu zyskaliśmy bardzo dobrą opinię wśród naszych klientów. Obecnie pracujemy w kilku miastach, również na terenie Nowego Sącza.

Oferujemy najwyższej jakości meble kuchenne na wymiar, które mogą zostać wykonane w stylu rustykalnym, nowoczesnym, kolonialnym albo loftowym. Nasze usługi świadczymy kompleksowo. Odpowiadamy za realizację wszystkich, poszczególnych części mebli oraz podzespołów, również pod zabudowę sprzętów AGD. Zajmujemy się tworzeniem projektów oraz wizualizacji wnętrz, produkcją mebli oraz transportem. Dodatkowo proponujemy doradztwo i montaż.

Najważniejsze przy tworzeniu idealnej kuchni na wymiar jest osiągnięcie ergonomicznej i estetycznej przestrzeni. Dzięki posiadanemu bogatemu doświadczeniu w tworzeniu różnych wersji kuchni na wymiar, potrafimy uzyskać w pełni zadowalający, finalny efekt.  Zapraszamy wszystkich klientów, pochodzących z okolic Nowego Sącza do kontaktu i podjęcia współpracy z nami. Służymy profesjonalną pomocą, z chęcią odpowiemy na wszelkie, nurtujące pytania.

Projektowanie wnętrz Nowy Sącz

Realizujemy projekty, które będą odzwierciedlać najnowsze trendy w zakresie aranżacji wnętrz. Przy wstępnym planowaniu uwzględnimy charakter zabudowanej przestrzeni, rozmieszczenie naturalnego światła oraz istniejącego typu oświetlenia. Odpowiadając na indywidualne potrzeby, zwrócimy uwagę jak zmodernizować instalację oświetleniową, zgodnie z aktualnie panującymi trendami.

Każda przestrzeń mieszkalna jest nietypowa, ponieważ w głównej mierze zależy od potrzeb i wizji swojego właściciela. Projektant wnętrz, który pracuje przy zleceniach również na terenie Nowego Sącza, zwizualizuje poszczególne elementy wyposażenia tak aby przedstawić ostateczną, proponowaną wersję nowego mieszkania.

Chcemy spełnić Twoje wszystkie oczekiwania i dlatego dbamy o każdy detal. Projektując wnętrza zwracamy uwagę na Twój komfort, funkcjonalność oraz estetykę przestrzeni a także jej harmonię z innymi pomieszczeniami. Konsultujemy nasze pomysły i wspólnie wybieramy najlepsze rozwiązania. Cały czas jesteśmy do Twojej dyspozycji – zadzwoń i dowiedz się więcej o projektowaniu wnętrz w Nowym Sączu.

FAQ – POPULARNE PYTANIA

Czas oczekiwania na realizację zależy od materiałów, na które decyduje się klient. Standardowy czas oczekiwania na meble kuchenne wynosi od 4 do 8 tygodni.

Transport oraz montaż mebli zawsze wliczone są w cenę.

Load More

Wybrane wizualizacje projektów zrealizowanych w Nowym Sączu