Meble na wymiar Nowy Sącz

MDPF Design to zespół profesjonalistów, którzy wyróżniają się dużym doświadczeniem oraz kreatywnością. Zaprojektujemy wnętrza, w których będziesz czuł się komfortowo oraz bezpiecznie. Zadbamy o to, aby uwzględnić wszystkie Twoje oczekiwania. Proponowane rozwiązania będą przede wszystkim efektowne oraz funkcjonalne. Specjalizujemy się w projektowaniu mebli do kuchni, salonu sypialni, biura oraz apteki. Skontaktuj się z nami – realizujemy zamówienia na terenie Nowego Sącza.

Meble kuchenne na wymiar Nowy Sącz

Od wielu lat zajmujemy się tworzeniem mebli do kuchni. Nasze meble na wymiar wykonujemy z najwyższą starannością oraz precyzją. Dzięki temu zyskaliśmy opinię bardzo dobrych projektantów wnętrz w Nowym Sączu. Nasze usługi świadczymy kompleksowo. Zajmujemy się tworzeniem projektów oraz wizualizacji wnętrz, produkcją mebli, transportem oraz montażem. Dodatkowo proponujemy doradztwo, transport oraz montaż sprzętu AGD.

Projektowanie wnętrz Nowy Sącz

Chcemy spełnić Twoje wszystkie oczekiwania i dlatego dbamy o każdy detal. Projektując wnętrza zwracamy uwagę na Twój komfort, funkcjonalność oraz estetykę przestrzeni a także jej harmonię z innymi pomieszczeniami. Konsultujemy nasze pomysły i wspólnie wybieramy najlepsze rozwiązania. Cały czas jesteśmy do Twojej dyspozycji – zadzwoń i dowiedz się więcej o projektowaniu wnętrz w Nowym Sączu.