Twoje marzenia inspiracją naszego projektu

Zaprojektować wymarzone wnętrze nie jest prosto. Pod uwagę należy wziąć naturalne ograniczenia, takie jak powierzchnia poszczególnych pomieszczeń a także preferencje osób których dotyczy przedsięwzięcie . MDPF Design to zespół profesjonalistów, którzy wiedzą, jak to połączyć aby aranżacja wnętrza spełniała najśmielsze wizje zleceniodawcy. W przypadku różnicy zdań – zawsze wypracowujemy kompromis.

Meble tworzone z pasją dla ludzi z pasją

MDPF Design to ponad piętnastoletnia historia produkcji mebli. Wyróżnia nas jakość oraz dbałość o najdrobniejszy detal. Zaprojektowane i wykonane przez nas meble gwarantują indywidualność i niepowtarzalność Państwa mieszkań.

Naszym priorytetem jest tworzenie mebli o przemyślanej i ponadczasowej formie, co umożliwia nam profesjonalny, rozbudowany park maszynowy. Nasza firma to również zespół doświadczonych i wysoko wykwalifikowanych pracowników.

Zachęcamy do zapoznania się z naszymi projektami wnętrz.

Profesjonalne meble

Oferujemy meble kuchenne, apteczne, biurowe a także meble do każdego wnętrza.

Współpraca z najlepszymi projektantami, terminowa realizacja zamówień a także wysoki standard ich obsługi na każdym etapie produkcji spowodowały, że cieszymy się opinią rzetelnej i godnej zaufania firmy.

Kompleksowe doradztwo

Proponujemy profesjonalne doradztwo obejmujące pomiar pomieszczeń, konsultacje dotyczące projektu, plany instalacji, dobór materiałów oraz detali a także wizualizacje. Wieloletnie doświadczenie pozwala nam stworzyć, już na etapie planowania i rozmieszczenia, meble funkcjonalne, niepowtarzalne, posiadające indywidualny klimat.

To nie wszystko…

Ponadto oferujemy kompleksowy nadzór autorski nad projektem. Współpracujemy z producentami sprzętu AGD oraz renomowanymi firmami budowlanymi zajmującymi się remontami oraz wykończeniami wnętrz.