Specjalistyczne meble apteczne

Jesteśmy na rynku od piętnastu lat tworząc i spełniając marzenia co do wyglądu i funkcjonalności Państwa miejsca pracy – Apteki.

Meble apteczne

Żadna apteka nie mogłaby istnieć bez odpowiedniego wyposażenia – należy rozumieć przez to nie tylko asortyment składający się z leków, lecz także mebli aptecznych. Ich obecność jest konieczna do odpowiedniego wykorzystania całej przestrzeni mającej służyć pacjentom

Specjalistyczne meble apteczne stanowią jednak bardzo szczególną grupę, ponieważ powinny być dostosowane nie tylko do wymagań przestrzennych danego miejsca, ale także wysokich standardów związanych ze sprzedażą leków. Dlatego właśnie bardzo poważnie podchodzimy do kwestii projektowania odpowiednich mebli aptecznych. Doświadczenie jakie zdobyliśmy przez okres naszej działalności pozwala nam przygotować projekt, który będzie ponadczasowy oraz praktyczny. Nasi projektanci uwzględnią wszystkie sugestie i oczekiwania co do wyglądu a także funkcjonalności apteki. Wykonujemy profesjonalne meble apteczne oparte o najnowsze technologie i standardy bezpieczeństwa. Jesteśmy do dyspozycji podczas przygotowania planu rozmieszczenia pomieszczeń w aptece, aby w jak największym stopniu ułatwić Państwu pracę. Dzięki stałej współpracy możliwe jest osiągnięcie jak najlepszych efektów przy dopasowywaniu specjalistycznych mebli aptecznych do pomieszczenia.

Specjalistyczne meble apteczne i nie tylko – nasza rozbudowana oferta

Fachowe projektowanie mebli aptecznych to nie jedyna usługa wchodząca w zakres naszej oferty. W trosce o zadowolenie klientów zawsze staramy się podchodzić kompleksowo do ich obsługi. Świadczymy także kompleksowe usługi w zakresie obsługi informatycznej aptek począwszy od projektu informatycznego, poprzez dostawę odpowiedniego sprzętu komputerowego, instalację i konfigurację sieci informatycznej oraz wdrożenie odpowiedniego oprogramowania, aż do oddania gotowego systemu, a następnie jego serwis i konserwacja.

Meble apteczne – od projektu po wykonanie i montaż

Dzięki ogromnemu doświadczeniu w branży doskonale zdajemy sobie sprawę z wysokich wymagań, jakie muszą spełniać specjalistyczne meble apteczne, jeśli chodzi o ich jakość. Jednocześnie wyposażenie takiego miejsca może być przedsięwzięciem trudnym, dlatego oferujemy fachową pomoc w tym zakresie. Wychodząc na przeciw wymaganiom klienta oferujemy bezpłatny projekt, transport oraz montaż specjalistycznych mebli aptecznych na terenie całej Polski.

Czytaj więcej

Profesjonalne meble apteczne dla lepszego komfortu pracowników i pacjentów

Apteka jest miejscem szczególnym, w którym leki powinny być odpowiednio wyeksponowane oraz posegregowane. Z tego względu konieczne jest wyprodukowanie specjalistycznych mebli aptecznych. Nasza firma Ci w tym pomoże – stworzymy dla Ciebie projekt, zaproponujemy Ci funkcjonalne rozwiązania, które sprawdzą się w aptece. Dzięki temu w pełni wykorzystasz dostępną przestrzeń. Zadbamy także o to, by dostarczone przez nas meble były wykonane z materiałów wysokiej jakości, które zapewnią odpowiednią trwałość. Staramy się, by oferowane przez nas produkty spełniały najwyższe standardy. Tylko wtedy klient będzie w pełni zadowolony z naszej współpracy, a na tym bardzo nam zależy.

Każde zlecenie jest dla nas bardzo ważne. Jesteśmy elastyczni, dlatego uwzględniamy wszystkie Twoje sugestie. Specjalistyczne meble apteczne powinny spełniać określone wymagania, dlatego dołożymy wszelkich starań, by właśnie tak się stało. Do produkcji wykorzystujemy wysokiej jakości tworzywa. Dodatkowo możesz wybrać styl, w jakim mają być wykonane meble apteczne – być może zależy Ci na nowoczesnym wystroju wnętrza lub jesteś zwolennikiem klasyki – wszystko to uwzględnimy.

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszymi realizacjami i projektami mebli aptecznych. Na stronie dostępne jest portfolio, w którym znajdziesz zdjęcia prac wykonanych przez nas w ostatnim czasie. Jeżeli chciałbyś nawiązać współpracę z naszą firmą, nie zwlekaj. Chętnie zaprojektujemy dla Ciebie meble apteczne.

Projekty

Realizacje