Specjalistyczne meble apteczne

Jesteśmy na rynku od piętnastu lat tworząc i spełniając marzenia co do wyglądu i funkcjonalności Państwa miejsca pracy – Apteki.

Meble apteczne

Doświadczenie jakie zdobyliśmy przez okres naszej działalności  pozwala nam przygotować projekt, który będzie ponadczasowy oraz praktyczny. Nasi projektanci uwzględnią wszystkie sugestie i oczekiwania co do wyglądu a także funkcjonalności apteki. Wykonujemy profesjonalne meble do aptek oparte o najnowsze technologie i standardy bezpieczeństwa. Jesteśmy do dyspozycji podczas przygotowania planu rozmieszczenia pomieszczeń w aptece, aby w jak największym stopniu ułatwić Państwu pracę.
Świadczymy także kompleksowe usługi w zakresie obsługi informatycznej aptek począwszy od projektu informatycznego, poprzez dostawę odpowiedniego sprzętu komputerowego, instalację i konfigurację sieci informatycznej oraz wdrożenie odpowiedniego oprogramowania, aż do oddania gotowego systemu, a następnie jego serwis i konserwacja.

 Wychodząc na przeciw wymaganiom klienta oferujemy bezpłatny projekt, transport oraz montaż na terenie całej Polski.

Apteka jest miejscem szczególnym, w którym leki powinny być odpowiednio wyeksponowane oraz posegregowane. Z tego względu konieczne jest wyprodukowanie specjalistycznych mebli aptecznych. Nasza firma Ci w tym pomoże – stworzymy dla Ciebie projekt, zaproponujemy Ci funkcjonalne rozwiązania, które sprawdzą się w aptece. Dzięki temu w pełni wykorzystasz dostępną przestrzeń. Zadbamy także o to, by dostarczone przez nas meble były wykonane z materiałów wysokiej jakości, które zapewnią odpowiednią trwałość. Staramy się, by oferowane przez nas produkty spełniały najwyższe standardy. Tylko wtedy klient będzie w pełni zadowolony z naszej współpracy, a na tym bardzo nam zależy.

Każde zlecenie jest dla nas bardzo ważne. Jesteśmy elastyczni, dlatego uwzględniamy wszystkie Twoje sugestie. Specjalistyczne meble apteczne powinny spełniać określone wymagania, dlatego dołożymy wszelkich starań, by właśnie tak się stało. Do produkcji wykorzystujemy wysokiej jakości tworzywa. Dodatkowo możesz wybrać styl, w jakim mają być wykonane meble – być może zależy Ci na nowoczesnym wystroju wnętrza lub jesteś zwolennikiem klasyki – wszystko to uwzględnimy.

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszymi realizacjami i projektami. Na stronie dostępne jest portfolio, w którym znajdziesz zdjęcia prac wykonanych przez nas w ostatnim czasie. Jeżeli chciałbyś nawiązać współpracę z naszą firmą, nie zwlekaj. Chętnie zaprojektujemy dla Ciebie meble apteczne.

Projekty

Realizacje