Meble na wymiar Krosno

MDPF Design specjalizuje się w projektowaniu oraz produkcji mebli na wymiar do kuchni, sypialni, łazienki oraz salonu. W swojej ofercie posiadamy również meble do biur oraz aptek. Dla podwyższenia komfortu naszych klientów współpracujemy również z wiodącymi producentami sprzętu AGD. Zajmujemy się doradztwem, transportem oraz montażem urządzeń. Zapraszamy do skorzystania z naszych usług na terenie Krosna.

Meble kuchenne na wymiar Krosno

Projektując meble kuchenne staramy się spełnić wszystkie oczekiwania klientów. Proponowane przez nas kuchnie na wymiar charakteryzują się funkcjonalnością oraz estetyką. Wyróżnia nas precyzja oraz najwyższa jakość wykonania. Zachęcamy do kontaktu i zapoznania się z pełną ofertą.

Projektowanie wnętrz Krosno

Duże doświadczenie, kreatywność, znajomość najnowszych trendów oraz dążenie do perfekcji to cechy projektantów wnętrz MDPF Design. Projekty tworzymy z najwyższą starannością oraz zwracamy uwagę na każdy detal. Chcemy zapewnić Ci przestrzeń, w której poczujesz się komfortowo.

FAQ – POPULARNE PYTANIA

Tak, na nasze meble udzielamy 2-letniej gwarancji, natomiast na okucia meblowe firmy Blum z których korzystamy obowiązuje dożywotnia gwarancja.

Tak, podczas projektowania kuchni warto zastosować zasadę 5 stref funkcjonalnych:
• Strefa zapasów
• Strefa przechowywania
• Strefa zmywania
• Strefa przygotowywania
• Strefa gotowania i pieczenia

Load More

Wybrane realizacje wykonanych mebli w Krośnie