Meble na wymiar Tarnów

MDPF Design zajmuje się projektowaniem wnętrz od 15 lat w Tarnowie. Tworzymy meble na wymiar do mieszkań, biur oraz aptek. Proponujemy rozwiązania, które łączą estetykę oraz funkcjonalność. Cały czas poszerzamy swoje usługi, aby w pełni spełnić oczekiwania klientów. Współpracujemy z producentami sprzętu AGD i oferujemy doradztwo, transport oraz montaż urządzeń.

Meble kuchenne na wymiar Tarnów

Posiadamy wieloletnie doświadczenie w zakresie projektowania oraz instalowania mebli kuchennych na wymiar. Dzięki najwyższej jakości materiałów oraz wiedzy projektantów wnętrze Twojej kuchni będzie efektowne oraz funkcjonalne.

Projektowanie wnętrz Tarnów

Jeśli szukasz projektantów wnętrz, którzy myślą nieszablonowo oraz tworzą oryginalne i funkcjonalne wnętrza to chętnie pomożemy zrealizować projekt Twojego mieszkania w Tarnowie. Podczas projektowania zwracamy uwagę na każdy szczegół. Bardzo dobrze wiemy, że to detale nadają charakter wnętrzu i to one zapadają w pamięć.

FAQ – POPULARNE PYTANIA

Wpływ na cenę ma wiele czynników – rodzaj materiału z jakiego wykonane są fronty czy blaty, dodatki, wyposażenie kuchni oraz jej metraż. Staramy się być elastyczni i dopasować cenę do Państwa budżetu. Nie zawsze jest to możliwe, ponieważ stawiamy na jakość wykonania oraz najlepszej jakości materiały.

Wykonywane przez nas pomiary są bezpłatne.

Na pomiar umawiamy się osobiście lub telefonicznie. W dniu pomiaru skontaktujemy się z Państwem, aby potwierdzić spotkanie. Na pomiar przyjeżdżamy do Państwa mieszkania, choć zdarzają się spotkania w budynkach w trakcie budowy. Nawet jeśli pomieszczenie nie jest wykończone, wykonanie pomiarów jest możliwe. Po spotkaniu przygotujemy wycenę oraz projekt wizualny wraz z projektem instalacji.

Load More

Wybrane realizacje wykonanych mebli w Tarnowie