Meble na wymiar Jasło

Szukasz czegoś więcej niż przeciętność? MDPF Design oferuje meble na wymiar do całego mieszkanie, przy wyborze których nie będziesz musiał iść na kompromis. Możesz decydować o wszystkim. Wybierając meble na wymiar masz wpływ na dobór materiałów, kolorystykę oraz styl wykonania. Stworzymy dla Ciebie wymarzoną przestrzeń, w której będziesz czuł się komfortowo.

Realizujemy zamówienia w wielu miastach Polski, również w Jaśle.  Zapewniamy kompleksową obsługę, która wyróżnia nas spośród innych, konkurencyjnych firm, które oferują swoje usługi w Jaśle. Współpraca z nami polega na zaprojektowaniu, zamówieniu oraz montażu każdego, najdrobniejszego szczegółu.

Finalnie klient otrzymuje wnętrze od razu gotowe do zamieszkania i użytkowania. Korzystamy z pomocy tylko sprawdzonych i zaufanych firm budowlanych, dlatego możemy zagwarantować uzyskanie najwyższej jakości usługi w bardzo atrakcyjnej cenie.

Meble kuchenne na wymiar Jasło

Kuchnia powinna wyróżniać się wysoką funkcjonalnością oraz niepowtarzalnym stylem. Stworzymy dla Ciebie przestrzeń, w której cała rodzina poczuje się wprost idealnie. Tworząc meble kuchenne na wymiar korzystamy z nowoczesnych technologii oraz najwyższej jakości materiałów. Dzięki nam maksymalnie wykorzystasz swoją przestrzeń. Skontaktuj się z naszym doradcą, który odpowie na wszystkie Twoje pytania.

Posiadamy kilka dostępnych wersji stylistycznych oferowanych mebli kuchennych. Najnowszym trendem pozostaje łączenie drewna, płyty MDF oraz płyty laminowanej, który umożliwia realizację bardzo ciekawych rozwiązań.

Największym zainteresowaniem cieszą się blaty kuchenne, które są wykonywane z kwarcytu, granitu, ale także ze sztucznego tworzywa. Materiały można dowolnie ze sobą łączyć, wszystko zależy od indywidualnych preferencji i gustu klienta.

Zapewniamy transport oraz montaż mebli kuchennych na wymiar na terenie całego Jasła. Koszt usługi jest wliczony w cenę zamówienia. Przy instalacji mebli podłączamy wszystkie, niezbędne do pełnego funkcjonowania kuchni sprzęty AGD, niezależnie czy zostały zakupione samodzielnie przez klienta lub w ramach naszej usługi. Wykonanie mebli kuchennych na wymiar może obejmować zarówno elementy wolnostojące jak i całe zabudowy.

Większość klientów, korzystających z naszych usług w Jaśle, decyduje się na wybór niezawodnych systemów Blum, Peka czy Ritter. Rodzaj i sposób montażu tak jak i formę opłacenia całego zamówienia ustalamy indywidualnie.

Projektowanie wnętrz Jasło

Projektujemy wnętrza mieszkań/ domów, biur oraz aptek. Szczególną wagę przywiązujemy do kontaktu z klientem, ponieważ priorytetem jest zrozumienie potrzeb klienta oraz zawarcie ich w projekcie.

Osobom, które zdecydowały się na skorzystanie z naszych usług projektowania wnętrz, oferujemy bezpośredni dojazd do domu klienta, niezależnie czy pochodzą z centrum Jasła lub okolic. Na miejscu jesteśmy w stanie zaprezentować różne wersje stylistyczne mebli na wymiar, które będą uwzględniać istniejące mankamenty czy nietypowe wymiary wnętrza oraz pozostaną zgodne z posiadanymi preferencjami.

Przy projektowaniu mebli kuchennych na wymiar zwrócimy uwagę na najtrudniejsze do zagospodarowania przestrzenie, zaproponujemy optymalne i innowacyjne rozwiązania, które sprawią, że wnętrze będzie się wyróżniać nowoczesną estetyką i wysoką funkcjonalnością.

Przy dokonywaniu inwentaryzacji dołożymy wszelkich starań, aby podać konkretną, ostateczną wycenę realizacji całego zamówienia, co zdecydowanie ułatwia naszym klientom planowanie całej inwestycji. Niezależnie czy posiada się już gotowy dom w Jaśle czy jest dopiero w budowie, jesteśmy w stanie dokonywać jak najbardziej precyzyjnych pomiarów, dzięki czemu już na etapie projektowym możemy dobrać kolor, fason i materiał interesujących mebli na wymiar.

Projektowanie wnętrz uwzględni nawet sposób montażu instalacji elektrycznej oraz rodzaj posiadanego oświetlenia. Zapraszamy do kontaktu i podjęcia współpracy z nami.

Poniżej przestawiamy wybrane etapy procesu projektowania:

Dobór rodzaju projektu do Twoich potrzeb

Inwentaryzacja pomieszczeń objętych projektem

Przygotowanie wyceny

Omówienie inspiracji klienta oraz uzgodnienie budżetu przeznaczonego na realizację projektu

Przygotowanie projektu, wizualizacji oraz dokumentacji

Nadzór nad realizacją

FAQ – POPULARNE PYTANIA

W swojej ofercie posiadamy fronty wykonane z takich materiałów jak:
• Drewno
• MDF lakier
• Akryl
• Płyta laminowana
W naszych realizacjach najczęściej wykonujemy blaty: kwarcytowe, granitowe, drewniane, HPL, laminowane oraz spieki czy corian.

Tak, podłączamy sprzęt zakupiony u nas oraz sprzęt zakupiony indywidualnie przez klienta.

Load More

Wybrane realizacje wykonanych mebli w Jaśle