Meble na wymiar Kraków

MDPF Design specjalizuje się w projektowaniu oraz produkcji mebli na wymiar. Zaprojektujemy oraz wykonamy dla Ciebie garderobę, sypialnię, meble łazienkowe oraz kuchenne. Nasze usługi świadczymy kompleksowo, więc projektujemy również wnętrza całego mieszkania. W naszej ofercie znajdziesz też meble biurowe oraz apteczne. Naszym klientom proponujemy doposażenie wnętrza w sprzęt AGD. Od wielu lat współpracujmy z wiodącymi producentami. Pomożemy w doborze odpowiedniego sprzętu, zapewnimy transport oraz montaż. Świadczymy swoje usługi w całej Polsce, jednak obecnie najwięcej zamówień realizujemy na terenie Krakowa.

Meble kuchenne na wymiar Kraków

Precyzja jest dla nas najważniejsza. Wszystkie zamówienia wykonujemy z dbałością o szczegóły. Istotnym elementem, który gwarantuje nam najwyższą jakość usług są materiały. Korzystamy wyłącznie ze sprawdzonych materiałów, które charakteryzują się estetyką oraz wyjątkową wytrzymałością. Marzysz o pięknej kuchni, która stanie się sercem domu? Zadzwoń i porozmawiaj z naszym doradcą. Kompleksowo zajmiemy się zabudową meblową w Twoim mieszkaniu. Począwszy od projektu, wyborze materiałów po montaż mebli.

Projektowanie wnętrz Kraków

Projektowanie wnętrz wymaga dużego doświadczenia oraz wiedzy, jednak równie istotną rolę odgrywa kreatywność. Nasi projektanci wyróżniają się nieszablonowym myśleniem oraz empatią. Istotne jest dla nas, aby w pełni zrozumieć Twoje potrzeby i przygotować projekt, który będzie zarówno estetyczny, jak i funkcjonalny. Liczy się dla nas Twój komfort oraz poczucie bezpieczeństwa. Zapraszamy do zapoznania się z naszymi realizacjami.

FAQ – POPULARNE PYTANIA

Load More

Najczęściej zadawane pytania

Wybrane wizualizacje projektów zrealizowanych w Krakowie