O nas

Meble tworzone z pasją dla ludzi z pasją


Działamy na rynku od piętnastu lat. Specjalizujemy się w projektowaniu i produkcji mebli na zamówienie. Zaprojektowane i wykonane przez nas meble gwarantują indywidualność i niepowtarzalność Państwa mieszkań.

Naszym priorytetem jest tworzenie mebli o przemyślanym i nowoczesnym wyglądzie. Fronty wykonujemy m.in. ze szkła, płyty MDF lakierowanej, płyty wiórowej laminowanej lub fornirowanej, płyty MDF foliowanej lub laminowanej oraz z litego drewna.

W ofercie posiadamy


  • drewna lite z możliwością wybarwiania na dowolny kolor
  • forniry klasyczne i egzotyczne
  • MDF foliowany - pełna gama kolorów jednobarwny, satynowany, imitujący drewno
  • MDF lakierowany - 32 wzory - 2500 kolorów matowy, połysk, wysoki połysk
  • laminaty
  • szkło lakobel
  • szkło laminowane

Profesjonalne meble

Oferujemy meble kuchenne, meble do aptek oraz meble do każdego wnętrza. Czas przeznaczyliśmy na udoskonalenie i wykorzystanie wszystkich Państwa uwag, pomysłów i oczekiwań tak aby każdy szczegół i detal był dopracowany a w projektowanym wnętrzu nie było miejsca na przypadek. Wychodząc naprzeciw wymaganiom klienta, w naszych projektach uwzględniamy jego oczekiwania, upodobania stylistyczne, kolorystyczne oraz, co najważniejsze, finansowe.

Zapraszamy

Meble MDPF Gorlice ul. Mickiewicza 1

Wizualizacje

Dla Państwa przygotowujemy wizualizacje komputerowe. Proponujemy profesjonalne doradztwo w zakresie aranżacji wnętrz, doborze elementów i wykończenia. Wieloletnie doświadczenie pozwola nam stworzyć, już na etapie planowania i rozmieszczenia, meble funkcjonalne, niepowtarzalne, posiadające własny klimat.

To nie wszystko...

Ponadto oferujemy kompleksowy nadzór autorski nad projektem, współpracujemy z firmami budowlanymi zajmującymi się remontami i wykończeniami wnętrz.

Od piętnastu lat wykonujemy meble apteczne, w tym czasie wykonaliśmy ponad sto realizacji jako wykonawca i podwykonawca znanych firm zajmujących się sprzedażą mebli aptecznych.