Meble apteczne

Profesjonalne meble dla aptek

Jesteśmy na rynku od piętnastu lat tworząc i spełniając marzenia co do wyglądu i funkcjonalności Państwa miejsca pracy – Apteki.

Wykonujemy meble na wymiar

Doświadczenia jakie zdobyliśmy przez ten okres jako główny wykonawca i podwykonawca znanych firm zajmujących się sprzedażą mebli aptecznych pozwolą nam przygotować projekt z którego będziecie Państwo zadowoleni nie tylko w chwili zakupu ale przez długie lata pracy. Jesteśmy do dyspozycji podczas przygotowania projektu rozmieszczenia pomieszczeń w aptece tak aby praca w niej była nie obowiązkiem ale czymś co daję nam satysfakcję.

Świadczymy także kompleksowe usługi w zakresie obsługi informatycznej aptek począwszy od projektu informatycznego, poprzez dostawę odpowiedniego sprzętu komputerowego, instalację i konfigurację sieci informatycznej oraz wdrożenie odpowiedniego oprogramowania, aż do oddania gotowego systemu, a następnie jego serwisowanie i konserwacja.

apteki-sklepy-galeri-7c209
nasze-realizacje-3d6ab
nasze-realizacje-f48fa

Projekty mebli do aptek

Nasi projektanci uwzględnią wszystkie sugestie i oczekiwania co do wyglądu i funkcjonalności apteki. Wykonujemy profesjonalne meble do aptek oparte o najnowsze technologie i standardy bezpieczeństwa. Wychodząc na przeciw wymaganiom klienta oferujemy bezpłatny projekt, transport, montaż na terenie całej Polski. Realizujemy meble apteczne dla klientów z całego kraju.